Перейти до вмісту
MatusiМами України

Скільки у вас грошей витрачається на харчування? — сторінка 3

jozh · VIP20 212 переглядів160 відповідей

alisa

VIP

Це онлайн-сервіс
Там безкоштовна версія урізана, але мені вистачає. Принаймні, я зажди точно знаю, скільки і звідки ми заробили, скільки і на що витратили.
але їх багато і більш детальних. Просто саме ця нам зручна бо вона онлайн - ми вдвох дані заповнюємо, я і чоловік.

dia.ira

Досвідчена

У нас в семье (2взрослых и 2малышей) около половины всех доходов уходит на питание.
Любят мои очень рыбку, мяско, колбаску. Никто легкий супчик есть не хочет
Обычно перчик фаршированный, запеканку творожную, рыбку, котлетки, креветки, пельмени...и все в таком же духе.
Много уходит на соки для малышей, мороженное и т.пр.
(бабушки передают домашнюю консервацию, но муж и малыши не сильно любят

liya

VIP

Мені зручно планувати на тиждень, хоча я знаю сумму на весь місяць. Помітила, що коли доходи збільшуються, автоматично ростуть витрати, тому вивела достатній розмір інвестицій в харчування і заморозила на такому рівні). На відміну від Азарова я дотримуюсь своєї передвиборчої платформи))).

Далі ділю ці гроші на кожний тиждень. Приблизно знаю, на скільки мені треба накупити м"яса/риби, овочів, бакалії, щоби вистачило. Побутову хімію теж рахую в ці витрати, і всілякі булки до школи, походеньки "на каву", забаганки морозива і т.п. також. Тобто верхня межа нашій родині необхідна, без неї тільки дай волю). Податкова в моїй особі наглядає за дотриманням бюджету).
Ну, недотримання теж бувають, але рідко і під впливом якихось обставин. Які я теж стараюсь прогнозувати - виїзди на пікнік, дні народження, ще щось.

Коротше, аби форумчанки планували державний бюджет, їй богу, толку було би більше).

Lena123

Досвідчена

Ми витрачаємо на їжу 1500 грн. Нас четверо в сім`ї. Їжа дуже проста. Не купляємо ковбасу, дуже рідко м`ясо та рибу. Слава Богу мої не вередливі і їдять кашу, супи та борщі. Для маленького - 1,5 роки купляємо домашнє молоко у знайомої - це економить гроші.

jozh

VIP

Теж свого часу перестали часто купляти ковбасу (перевели її в розряд тих самих необов'язкових забаганок, які купляємо у випадку залишку бюджету на день) та перейшли на купівлю більше сирого м'яса (і готувати з нього страви, природньо). Як виявилося, харчуватися навіть за суб'єктивними відчуттями стали краще, а от грошей на м'ясне витрачається менше!
І ще було подібних ще кілька спостережень (дитячі готові сирочки, йогурт у маленьких упаковках тощо), так що зробили собі висновок, що основну увагу треба приділити саме найпростішим базовим продуктам: молоко, сметана, сире м'ясо, сира риба, крупи нарозсип, мед тощо, і не лінуватися. Ті ж солочкі сирочки - це фактично сир м'який плюс мед/цукор плюс сметана плюс яєчко сире плюс за бажанням ізюм/фрукти - смакотаааааа! inner: Мюслі - це вівсянка плюс аналогічно мед/фрукти. І так далі. І гарантовано без харчових добавок, які лише роздратовують смакові рецептори на язику.

Ой, зараз тема ще плавно перейде в обговорення здорового та нездорового харчування та порівнення їх вартості.

jozh

VIP

Та чому ж парадокс - купуючи готові чи напівготові страви, ми фактично оплачуємо роботу повара, а коли самі готуємо - то самі працюємо поваром, от воно все і логічно.
Якби ще воно було корисно, купувати готове, то б і не заморочувалися в багатьох випадках... але ж якість його залишає бажати кращого...

mamatanya

VIP

потому, наверное, и легко посчитать затраты на один день ))) я вообще-то особо не считала никогда, но питаемся просто, так что прикинуть дневную норму труда не составило. это ж колбасу, йогурты и вообще любые полуфабрикаты и заготовки можно покупать каждый раз разные, можно поужинать бутербродами с колбасой, а можно кашу сварить, и цена каждого дня будет оочень сильно отличаться. а так набор продуктов минимален - крупы, мясо-рыба, овощи-фрукты, молоко, масло, творог. и цены на них не особо разные и таки да более приятные. вообще я за простоту в быту

novka

VIP

никогда не считала затраты на еду, но если скупиться в супермаркете на неделю с мясом в чеке выходит 600-700 грн. еще с учетом того, что я каждый день покупаю фрукты грн на 50.
около 45 грн в день на человека минимум

Нява Малика

VIP

Простите за любопытство, а белок откуда берете? Ну можно заменить бобовыми. Ну тем же соевым мясом (читай бобовыми) - но это недешевое "удовольствие".

jozh

VIP

Питання не до мене, але я скажу: білок ще з молочного непогано береться, плюс яйця, плюс горіхи, бобові дійсно, горох. Правда, останнє виходить рослинний білок, а от тваринний якраз молоко/яйця. Якщо не переходити на строго вегетаріанську дієту, то в принципі, організм отримає необхідне і без м'яса/риби на кожен день. Я свого часу років три жила на такому режимі (з ідеологічних причин), і нормально, почувалася себе дуже добре. А за мною і мама, надивившись на мене, обмежила собі м'ясо в раціоні, і казала, що навіть оздоровилася.
Та й взагалі, рекомендують м'ясо не більше трьох разів на тиждень, правда, ми щось цієї рекомендації аж геть не дотримуємось - у нас м'ясо хоч трохи, але кожного дня, як мінімум у першій страві маленький шматочок є (супи, борщі). Якось в мене чисто овочеві супи не виходять взагалі, несмачні геть.

Ксюшище

VIP

Теперь у меня вопрос, с твоего позволения
Не можешь хоть приблизительно прикинуть сколько в мес или в неделю,(не суть), уходит именно на мясо? и какие сорта предпочитаете?

Нява Малика

VIP

Мы тоже любители мяса. Легче накормить моих мужчин относительно небольшим куском мяса, чем заменять, к примеру, молочкой. Молоко они, правда, тоже много пьют. Брынза хорошо идет, но она не очень сытная. Яйца? 1 яйцо в день ребенку можно, взрослому - максимум 3. То есть тоже нужно чем-то "доедать". Создать эффект "нажористости" можно: мучным, зажаркой, "майянезиком". Все это позволяет сэкономить финансы, но откладывается жировыми запасами :-)
По хорошему, нужно еще овощей побольше есть. Но это опять же, в дополнение к чему-то мясному. Хотя бы грамм 300 мяса в рагу или кашу.
Но это мое ИМХО.

Ваша відповідь

Увійдіть, щоб відповістиГостьових повідомлень на форумі немає — реєстрація займає хвилину.