Перейти до вмісту
MatusiМами України

Скільки у вас грошей витрачається на харчування?

jozh · VIP20 189 переглядів160 відповідейЗараз цю тему дивляться1

jozh

VIP

Хочеться зібрати статистику, скільки грошей в середньому витрачається на харчування в сім'ї.
Зробила дві групи - для тих, хто живе переважно в квартирах та не має свого підсобного господарства, і для тих, хто живе переважно в приватному будинку та має. Важливіше не факт квартира/будинок, а саме наявність постачання продуктів харчування у натуральному вигляді (бо ж існують варіанти, коли родина живе в квартирі, але має дачу чи город, або навпаки, живе в приватному будинку, але максимум квіточки біля входу).

Можна також залишати свої роздуми та коментарі.


P.S. Виправила опитування

moonsun

VIP

В налаштування голосування мабуть стоїть необхідність обрати відповідь в обох питаннях.
А по суті питання: зараз знайти їстівні продукти - квест для сміливих і впертих. Помітили, що ми вживаємо дуже невеликий список продуктів, але більшість з них досить дорогі, дешевші аналоги не влаштовують за якістю. Багато чого ямо тільки домашнє, і якщо підрахувати вартість - теж буде некисло. Але інший шлях забезпечити родині нормальне харчування - еміграція

alisa

VIP

Страшно спитати - куди? В село високо в горах?


А взагалі, ніхто не рахує вартість харчування на добу на людину. Ще про загальну суму на місяць може йти мова, але точно не на добу.

jozh

VIP

А поділити місячну вартість на 30 та на кількість осіб в сім'ї хіба складно?
Вже голосування пішло, я й так виправляла, не хочеться збивати тих, хто вже порахував.

alisa

VIP

Або на 31, або на 28. І поділити на кількість людей.
Як на мене, то цифра за місяць реальніша. А за день - це щось незрозуміле.
Але кому хочеться відмітитись, той звісно, порахує.


moonsun

VIP

Ні, кудись в омріяний "закордон", де все набагато краще Це я жартую так... Проте все більше знайомих кажуть, що якащо раніше думки про "виїхати" були у контексті "щоб будувати майбутнє", то зараз вони приходять вже, щоб "просто жити, а не виживати, сьогодні".

Нява Малика

VIP

Я могу примерно сказать, во что обходится средний завтрак/обед или ужин в семье из 4 человек (мама, папа и 2 мужичка 4 и 6 лет). Примерно 20 грн (+/-). То есть трехразовое питание: 60 грн. Плюс десерты/фрукты и т.д.
Короче говоря, учитывая и долговременные покупки: масло сливочное, масло подсолнечное, крупа, мука и т.д. примерно 100 грн/день = 25 грн/день на человека :-)

alisa

VIP

Та суцільна коректність. Сьогодні я пішла скупилась на 500 грн і написала, а потім тиждень не витрачаю на їжу не копійки.
То мені який бюджет порахувати - в той день коли я 500 витратила чи в ті дні, коли не копійки для повної коректності?

Я не одна написала, що на день рахувати незручно. Хочете знати думку форумчан, то от її написали. Може не варто доводити, що ми тут всі дурні. Вивертати слова я теж чудово вмію.

jozh

VIP

Поділіть на 30, цього буде більш ніж достатньо для даного опитування.
Я ж не якесь там точне до копійки дослідження роблю, а так, чисто середній рівень цікаво оцінити.
А то он начиталася в новинах, що в'язні у нас харчуються на 6 гривень в день, а середня сім'я у Чернівецькій області на 13 гривень в день на одну особу... Якось малувато, я б сказала.

Ваша відповідь

Увійдіть, щоб відповістиГостьових повідомлень на форумі немає — реєстрація займає хвилину.